Tradičný koncert „V slovenskom betleheme“ 26.12. od 17:00

Agentúra MCP sa zameriava na organizovanie koncertov, kulturných podujatí, festivalov a vydavateľskú činnosť.

Tradičný koncert „V slovenskom betleheme“ 26.12. od 17:00

Na druhý sviatok vianočný prinesieme opäť tie najkrajšie koledy a vinše. Práve 26.12.2021 od 17:00 sa po ročnej pauze uskutoční v kostole sv. Štefana kráľa v Lysej pod Makytou tradičný koncert „V slovenskom betleheme“. V rámci koncertu zaznejú koledy v podaní Moniky Kandráčovej, Kandráčovcov, Evy Hornyákovej, Otokara Kleina, Oľgy Baričičovej s Lukášom Prajkom a Ludvíkom Čihánkom, DFS Javorinka a FS Javorina, Komorný zbor pri Chráme sv. Martina z Lipan a Trombitáši FSk Javorník Lúky. Koncertom bude sprevádzať moderátor Ľubomír Bajaník. Pre tých z vás, ktorí sa nedostanú do Lysej pod Makytou, máme dobrú správu. Koncert bude v priamom prenose vysielať RTVS.

Koncert sa uskutoční pod záštitou žilinského biskupa Mons. Tomáša Galisa, predsedu Trenčianského samosprávneho kraja Jaroslava Bašku a starostu obce Lysá pod Makytou Michala Ondrička.

POMÔŽTE NÁM POMÁHAŤ

Hlavným poslaním koncertov „V slovenskom betleheme“ je pomáhať potrebným. Zaslaním SMS správy v tvare DMS VIANOCE na číslo 877 v sieti všetkých mobilných oprerátorov podporíte Nadáciu O. Kandráča na vzdelávanie detí zo sociálne slabších rodín. Cena darcovskej SMS je 2 eurá. Verejná zbierka je registrovaná na MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS mechanizmu, ktorý zabezpečuje Fórum donorov. Viac informácií na www.donorsforum.sk

Ľubovoľnou čiastkou potom prispejete na účet číslo SK85 1100 0000 0029 4007 9547. Ďakujeme.

Ďakujeme taktiež partnerom podujatia v čele s hlavným partnerom ZSE – Západoslovenská energetika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *