31. 3. 2010 01:15 (Posledná zmena: 9. 2. 2011 12:09)

Orchester Afrodité interpretuje najmä populárnu hudbu 20. storočia v originálnych aranžmánoch. V repertoári sú momentálne štyri koncertné programy: Nezabudnuteľné evergreeny, Svet muzikálu, Slávne filmové melódie a Pocta W. A. Mozartovi. Skupina momentálne pracuje na programe "lovesongov".

Orchester účinkoval na mnohých domácich aj medzinárodných scénach (Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Česká republika, Maďarsko) ako samostatný koncertný súbor alebo ako účastník festivalov (Nemecko, Taliansko, Česká republika, Slovensko) prípadne ako súčasť spoločenských podujatí (Slovenské veľvyslanectvá v ČR, HU, A alebo Americká ambasáda v Bratislave). Skupina často účinkuje v slovenských kúpeľoch (Pieštany, Trenčianske Teplice, Rajecké Teplice) alebo v hoteloch vo Vysokých a Nízkych Tatrách (Patria, Permon, Grand Praha, Satel, Partizán atď.), účinkoval na mnohých plesoch, recepciách a banketoch pre rôzne domáce a medzinárodné spoločnosti a agentúry (viď referencie).

"Afrodity" pravidelne účinkujú na medzinárodných výletných lodiach. Prvé CD orchestra s názvom Memories bolo nahraté v Slovenskom rozhlase v júli 2005 vďaka veľkej pomoci spoločnosti SKANSKA CZ. Druhé CD s názvom Afrodíté Live nahral súbor v júni 2007 v priestoroch Pálffyho paláca v Bratislave.

Oficiálna stránka orchestra: www.afrodite.sk.