15. 6. 2011 12:19 Agentúra MCP vydáva ďalšiu knižnú publikáciu

FotoKoncom júna uzrie svetlo sveta nová kniha Jána Figeľa s názvom "V centre spoločnej Európy" s podtitulom "Prvým slovenským eurokomisarom". Mapuje bruselské pôsobenie jedného z našich najvýznamnejších politikov, ktorý stál na začiatku celého procesu integrácie Slovenskej republiky do štruktúr Europského spoločenstva. O význame celej publikácie svedčí aj úvodné slovo predsedu Európskej komise José Manuela Barossa ale aj slová ďalších významných európskych politikov akými sú Jerzy Buzek či Romano Prodi. V prípade, že budete mať o knihu záujem a nezoženiete ju na pultoch vašich obľúbených kníhkupectiev, kontaktujte nás emailom na adrese mcpcz(at)agenturamcp.sk


14. 6. 2011 12:08 Trnavský amfiteáter privíta Večer ľudí dobrej vôle už 4.7.2011

FotoBenefičný koncert Večer ľudí dobrej vôle, ktorý pripravuje Nadácia Prameň, a ktorý už 5 rokov pomáha potrebným na celom Slovensku, sa presunul po Nitre a Levoči do Trnavy. Tato jedinečná akcia za celú dobu svojej existencie ukázala, že ľuďom na Slovensku nie je osud iných ľahostajný a že vieme pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú. Tuto myšlienku podporia tento rok svojim vystúpením aj takí umelci, ako sú Ewa Farná, No Name, Hrdza, spevácky zbor Lúčnice, Zora Jandová a Zdeněk Merta, ale aj Kandráčovci a Lucia Duchoňová. Koncert vypukne 4.7.2011 od 20:00 a v priamom prenose ho odvysiela STV a SRo. Celým večerom bude sprevádzať Alena Heribanová, ktorá je tvárou práve Nadácie Prameň. Od 1.7.2011 bude prebiehať aj zbierka na Konto ľudí dobrej vôle. Prispieť môžete aj vy. Ako? Stačí odoslať prázdnu sms na číslo 807 v sieti Orange Slovensko a T-Mobile Slovensko. Pomôžte nám pomáhať.


6. 6. 2011 14:14 Zdeněk Merta, Zora Jandová a spevácky zbor Lúčnice na koncerte "Večer ľudí dobrej vôle" v Trnave!

Program benefičného Večera ľudí dobrej vôle, ktorý sa uskutoční 4.7.2011 od 20:00 v mestskom amfiteátri v Trnave dostáva svoju finálnu podobu a my vám s radosťou oznamujeme ďaľších účinkujúcich. K už potvrdeným No Name a speváčke Ewe Farnej pribudol spevácky zbor azda najznámejšieho folklorného zoskupenia na Slovensku - Lúčnica a z Českej republiky k nám zavíta popredný český skladateľ a klavírista Zdeněk Merta, ktorého bude doprevádzať skvelá Zora Jandová. Kompletný program a viac informácii už čoskoro!


1 5 6 7 8 9 10 11 13