6. 6. 2012 20:47 Večer ľudí dobrej vôle po roku v Trnave a opäť plný hviezd!

4. júla 2012 sa od 20:00 uskutoční v Mestskom amfiteátri v Trnave už 6. ročník benefičnej akcie s názvom Večer ľudí dobrej vôle. Ten každoročne organizuje Nadácia Prameň za našej asistencie. Za 5 rokov sa na pódiach v Trnave, Nitre a Levoči vystriedalo množstvo hviezd a inak tomu nebude ani tento rok.

Tešiť sa môžete na Martina Haricha, Ewu Farnu, Gustav Brom Big Band, Kandráčovcov, Petra Nagyho, Mira Dvorského, Lindu Ballovú a na Alenu Heribanovú v roli moderátorky. Vstup na celú akciu je zdarma a ak sa náhodou do Trnavy nedostanete, priamy prenos odvysiela STV a SRo.

Foto5. 2. 2012 14:56 Koncert v Bruseli sa niesol v znamení "standing ovations"

Je za nami už 8. ročník tradičného Novoročného koncertu v Bruseli. Vždy si myslíme, že nás už nič neprekvapí, ale opak je pravdou. Po minuloročnom úspechu No Name, ktorí zdvihli divákov zo sedadiel, sa to tentokrát podarilo všetkým účinkujúcim. Úvod večera patril Katke Knechtovej, ktorú doprevádzal vynikajúci Orchester Gustava Broma pod velením Vlada Valoviča. Jej skladby v tomto netradičnom kabáte predznamenávali skvelú atmosféru, ktorá postupne gradovala. Na pódiu sa totiž po Katke predstavili Sisa Sklovská, Miro Dvorský a záver patril ikone našej pop music - Mekymu Žbirkovi. Každé z vystúpení si vyslúžilo standing ovations zaplnenej sály a koncert sa trošku pretiahol na úctyhodných 2,5 hodiny. A aj to sa divákom zdalo málo. Čo dodať? My za túto skvelú atmosféru ďakujeme, aj v mene účinkujúcich, a vďaka vám už teraz vymýšľame čím vás v Bruseli opäť prekvapíme :-) Tešte sa na fotoreport.


19. 12. 2011 14:38 Meky Žbirka, Katka Knechtová a Sisa Sklovská!!!

Orchester tak zvučného mena, akým Gustav Brom Big Band je, si zaslúži doprevádzať len špičkových umelcov - sólistov. Presne tak se rozmýšľali aj my, keď sme tvorili dramaturgiu tradičného Novoročného koncertu v Bruseli. 8 ročníkov, po ktoré se tento koncert už uskutočnil, sa nezmazateľne zapísalo do kultúrneho života v Belgickom kráľovstve. Tento rok tomu určite nebude inak. V Bruseli sa totiž diváci môžu tešiť na Mekyho Žbirku, ktorý nadchol divákov v Čechách aj na Slovensku svojou prezentáciou najznámejších skladieb za doprovodu symfonického orchestra, na Katku Knechtovú, ktorá dokončuje svoj 2. sólový album v produkcii Christiana Eignera zo slavných Depeche Mode a taktiež aj na Sisu Sklovskú, ktorá sa predstavila divákom v Prahe v rámci multimediálneho muzikálu "Naháči". Je sa na čo tešiť a to stále z našej strany ešte nie je všetko.


1 4 5 6 7 8 9 10 14