29. 11. 2011 11:46 Legendárny Gustav Brom Big Band zahrá v Bruesli

Celý Brusel už určite netrpezlivo očakáva 8.ročník Novoročného koncertu. Ten sa uskutoční 25.1.2012 a ak si dobre pamätáte, sľubovali sme vám, že tento rok laťku posunieme zas o kúsoček vyššie. A keďže sľuby sa majú plniť, prinášame vám meno prvého účinkujucého. Teda vlastne ono ich je omnoho viac než len jeden. Jedná sa totiž o legendárny Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča. Predstavovať tento orchester, ktorého počiatky siahajú až do 40.rokov minulého storočia, asi nemá zmysel. Za posledné úspechy tohto hudobného telesa spomenieme len doprovod v populárnej súťaži Let's dance, To byl náš hit a ďalšie. K týmto vynikajúcim hudobníkom samozrejme patria aj skvelí sólisti - speváci. Na ich mená si však ešte chvíľu počkajte :-)


17. 8. 2011 11:44 Staň sa fanúšikom!

Chcete mať informácie o našich podujatiach vždy medzi prvými? Chcete sa pozrieť na videá, fotky, reporty alebo prečítať si ohlasy médii na naše akcie? Nie je nič jednoduchšie. Stačí sa stať fanúšikom nášho profilu na facebooku. Pre viac informácii kliknite sem


8. 7. 2011 10:34 Videá z Večera ľudí dobrej vôle máme na facebooku

Trnavský amfiteáter v pondelok 4.7.2011 privítal už 5. ročník benefičného Večera ľudí dobrej vôle. Počas koncertu sa na pódiu predstavili umelci ako Zdeněk Merta a Zora Jandová, spevácky zbor Lúčnice, kapely Hrdza a Kandráčovci, operní speváci Lucia Duchoňová a Oto Klein ale aj skupiny No Name a Ewa Farná, ktorá predstavila svoje piesne v novom unplugged kabáte. Spoločne tak podporili zbierku Nadácie Prameň. Niektoré z vystúpení sme uverejnili aj na našom facebooku-u, dúfame, že sa vám budú páčiť.


1 4 5 6 7 8 9 10 13