26. 12. 2012 13:17 Najlepšie hlasy Slovenska v Bruseli

31.1.2013 sa od 20:00 v Bruseli uskutoční už 9. ročník Novoročného koncertu, ktorý tradične organizuje naša agentúra. Tento ročník bude naozaj výnimočný. Bude totiž súčasťou osláv 20. výročia vzniku samostatnej Slovenskej republiky v Bruseli a vystúpia na ňom svetoznámi operní speváci a speváčky v doprovode nemenej známeho orchestru Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča. Tento rok sa presunieme zo sály kultúrneho centra d'Auderghem do reprezentativných priestorov koncertnej siene vo Flagey. A na koho sa môžete tešiť? Na Adrianu Kučerovú, Miroslava Dvorského, Evu Hornyákovú a Otokara Kleina

18. 10. 2012 18:50 Novoročný koncert v Bruseli v znamení osláv 20. výročia vzniku SR

Znie to neuveriteľne, ale opäť sa blíži koniec roku a spolu s tým aj termín Novoročného koncertu v Bruseli. Ten sa tentokrát uskutoční 31.januára 2013 a bude naozaj výnimočný. V roku 2013 totiž oslavujeme 20. výročie vzniku samostatnej Slovenskej republiky a práve náš  koncert bude Slovensko reprezentovať v hlavnom meste Európy. Aby tieto oslavy boli čo najdôstojnejšie, pozmenili sme tradičný koncept a celý večer sa ponesie v hesle "najlepšie hlasy Slovenska". Za všetkých spomenieme len svetoznámu Adrianu Kučerovú alebo Miroslava Dvorského. Veríme, že sa tešíte tak ako my a rovnako si aj užijete koncert v Bruseli. Ostatne tak, ako je to už dobrou tradíciou. 


6. 6. 2012 20:47 Večer ľudí dobrej vôle po roku v Trnave a opäť plný hviezd!

4. júla 2012 sa od 20:00 uskutoční v Mestskom amfiteátri v Trnave už 6. ročník benefičnej akcie s názvom Večer ľudí dobrej vôle. Ten každoročne organizuje Nadácia Prameň za našej asistencie. Za 5 rokov sa na pódiach v Trnave, Nitre a Levoči vystriedalo množstvo hviezd a inak tomu nebude ani tento rok.

Tešiť sa môžete na Martina Haricha, Ewu Farnu, Gustav Brom Big Band, Kandráčovcov, Petra Nagyho, Mira Dvorského, Lindu Ballovú a na Alenu Heribanovú v roli moderátorky. Vstup na celú akciu je zdarma a ak sa náhodou do Trnavy nedostanete, priamy prenos odvysiela STV a SRo.

Foto1 2 3 4 5 6 7 8 13