3. 6. 2014 20:32 8. Večer ľudí dobrej vôle

Znie to neuveriteľne, ale 4.júla 2014 sa uskutoční už 8. ročník benefičného koncertu Večer ľudí dobrej vôle, ktorý organizuje Nadácia Prameň. Za tú dobu sme sa predstavili postupne divákom v Nitre, Trnave a v Levoči , tento rok po prvý krát zavítame do Ružomberku.

Už tradične začíname o 20:00 a koncert v priamom prenose odvysiela RTVS - na frekvencii Slovenského rozhlasu a na obrazovke STV. A na koho sa môžete tešiť tento rok? To najznámejšie meno si ešte chvíľku necháme pre seba, ale veríme, že radosť vám urobí Martin Harich, Otokar Klein, spevácky zbor Lúčnice či Katka Knechtová. 

Hlavnou myšlienkou celej akcie je motto "Pomáhame potrebným", nezabudnite preto sledovať náš facebook alebo stránky Nadácie Prameň, kde sa dozviete, ako môžete prispieť na dobrú vec aj vy.

Tešíme sa na vás 4.7.2014 od 20:00v Ružomberku na námestí a nezabudnite, že vstup na celú akciu je zdarma.


27. 1. 2014 12:15 Novoročný koncert v Bruseli opäť v znamení "standing ovations"

23. januára sa v Bruseli uskutočnil v poradí už 10. Novoročný koncert, ktorý organizuje Agentúra MCP. Záštitu nad ním prevzal minister zahraničných vecí SR - Miroslav Lajčiak spoločne s podpredsedom Európskej komisie, Marošom Šefčovičom, a veľvyslancami Ivanom Korčokom a Jánom Kuderjavým. Sála bola opäť beznadejne "vypredaná" a hostia si mohli užiť vystúpenia Metropolitného orchestra mesta Bratislava s dirigentom Rastislavom Štúrom, operných spevákov Otokara Kleina a Jolanu Fogašovú, skvelého Dalibora Karvaya a unplugged koncert skupiny DESmod. A ani tentokrát nechýbal standing ovations na záver! Ďakujeme, veríme, že ste si koncert užili minimálne tak ako my a účinkujúci a budeme sa tešiť na január 2015! Podrobný fotoreport nájdete na našom facebooku, kde môžete písať aj svoje tipy na účinkujúcich :-)13. 11. 2013 14:38 Brusel, teš sa na nás. Prídeme už 23.1.2014

A ako je tomu už zvykom, privezieme si so sebou aj tento rok silnú zostavu. V Bruseli sa v januári predstaví Metropolitný orchester Bratislava, Dalibor Karvay a skupina Desmod. Tá pre svojich fanúšikov chystá špeciálne vystúpenie, takže sa máte na čo tešiť. Ohlasy z posledných rokov naznačujú, že Novoročný koncert sa teší veľkej obľube nielen u slovákov pracujúcich v Belgicku, ale aj u zahraničných hostí a podľa posledných správ z Bruselu už teraz vieme, že umelci budú aj tento rok vystupovať pred plnou sálou. Tešíme sa na vás a na skvelú atmosféru, ktorá na koncertoch vždy vládne.


1 2 3 4 5 6 7 8 14