28. 5. 2010 17:31 Večer ľudí dobrej vôle má kompletný program

a my sa tešíme na Vašu návštevu. Už 4.7.2010 od 20:00 na Námestí Majstra Pavla v Levoči alebo na obrazovkách STV a v éteri SRo.

Foto1. 4. 2010 19:41 Večer ľudí dobrej vôle plný hviezd

Benefičný Večer ľudí dobrej vôle začína naberať svoju konkrétnu podobu a my vám prinášame ďaľších potvrdených účinkujúcich. Okrem už spomenutých Navigators a Mekyho Žbirku svoje vystúpenie potvrdila aj legenda v hre na saxofón pán Felix Slováček, ktorý zopakuje svoje vystúpenie s Patrikom Žigom, ktoré si určite pamätáte zo súťaže Mini Talent.

Populárnu scénu zastúpia No Name a tú folklórnu  ĽH Ondreja Kandráča, ktorá sa predstaví trochu netradičným spôsobom. Akým? Príďte a uvidíte...31. 3. 2010 01:57 Večer ľudí dobrej vôle 4. 7. v Levoči

Koncert odvysiela v priamom prenose Slovenská televízia a Slovenský rozhlas a organizujeme ho v spolupráci s Nadáciou Prameň. V rámci tohoto podujatia budú ocenené vybrané charitatívne aktivity v rámci projektov  „Charity, ktoré svet nevidí“ a „Konto ľudí dobrej vôle“, na ktoré budete mocť prispieť aj Vy. Viac informácií už čoskoro.

Účasť na koncerte v rámci Večera ľudí dobrej vole potvrdili už aj prví účinkujúci. Zo susednej Českej republiky k nám zavíta skupina Navigators a stálica slovenskej populárnej hudby Meky Žbirka!1 11 12 13 14