10. 11. 2010 17:46 Yes? No. No? NO NAME!

Tak a je to tu. Slovenskú populárnu scénu zastúpi na Novoročnom koncerte v Bruseli tá najpovolanejšia kapela zo všetkých. No Name! Skupina sa pohybuje na slovenskej scéne už 14 rokov a za tú dobu vydala 7 štúdiových albumov a 1 záznam z koncertu v Prahe . Každý určite pozná notoricky známe hity, ako sú Čím to je?, Ty a Tvoja sestra, Žily a mnoho ďaľších a my sa tešime, že si ich spolu s nimi zaspievajú aj slováci, ktorí žijú a pracujú v hlavnom meste Európy a ktorým aspoň touto cestou prinesieme kúsok rodnej vlasti.


14. 10. 2010 16:31 Nové fotky

V sekcii fotogeléria nájdete nové fotky z Večera ľudí dobrej vôle v Levoči. Pripomeňte si tento výnimočný koncert na našich stránkách alebo na facebooku. Nezabudnite, že zbierka, ktorú Nadácia Prameň vyhlásila práve v tento večer trvá až do konca roka 2010. Prispieť môžete zaslaním prázdnej sms správy na číslo 807 v sieti Orange Slovensko a T-Mobile Slovensko, prípadne ľubovoľnou čiastkou na Konto ľudí dobrej vôle: číslo účtu 0633843980/0900. Pomôžte nám pomáhať.


23. 9. 2010 13:33 Prípravy nových koncertov sú v plnom prúde

Celý tým Agentúry MCP tvrdo pracuje na príprave ďaľších podujatí, na ktoré sa môžete tešiť už teraz. Ako každý rok sa v decembri uskutoční pásmo Vianočných charitatívnych koncertov, ktoré prinášajú radosť, potešenie a tú pravú atmosféru Vianoc ľuďom na celom Slovensku už od roku 2001. 
V januári privezieme kúsok slovenskej kultúry aj do hlavného mesta Európy - Bruselu. Tam sa uskutoční už 7. ročník Novoročného koncertu, ktorý sa teší nesmiernej popularite nielen od  "miestných" Slovákov ale aj od zahraničných hostí a návštevníkov. Na akcii vystúpili už také mená slovenskej hudobnej scény ako sú Meky Žbirka, Peter Nagy, Pavol Hammel a Peter Lipa ale aj zástupci vážnej hudby: ŠKO Žilina, Dalibor Kárvay a ďaľší..
Naozaj sa je na čo tešiť,pre viac informácii sledujte naše stránky alebo sa staňte našim fanúšikom na facebooku.1 9 10 11 12 13 14